Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëdorëzimi i Klement Balilit,

‘E njoftoi Berisha vetëdorëzimin e Balilit’, deputeti: Lleshi i Ramës dhe Rama i leshit flasin për sukses

Deputeti i PD, Edi Paloka komenton vetëdorëzimin e Klement Balilit. Paloka i kundërvihet ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe kryeministrit...

Vetëdorëzimi i Klement Balilit, REAGON Ilir Meta: Falenderoj agjencitë ligjzbatuese dhe ndërkombëtarët

Presidenti Ilir Meta reagon për vetëdorëzimin e Klement Balilit, i cilësuar si 'Eskobari i Ballkanit'. Kreu i Shtetit nga Lezha...

Lajmet e fundit