Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetedorezim

Dështuan 14 operacione, Sandër Lleshaj flet shkurt për vetëdorëzimin e BALILIT: U finalizua nga operacioni sekret dhe partnerët (E PLOTË)

Pak pas vetëdorëzimit të Klement Balilit, i cilësuar si Eskobari i Ballkanit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë për mediat....

Lajmet e fundit