Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetedigjet

Shokuese: Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para selisë së Parlamentit Europian

Një burrë me origjinë shqiptare raportohet se është vetëdjegur ditën e sotme rreth orës 16:00 para ndërtesës së Parlamentit Europian në Strasburg. ...

I vuri flakën vetes me benzinë, indentifikohet 67 vjeçari nga Tirana

Një person i pajetë është gjetur pasiditen e sotme në varrezat e Sharrës në Tiranë. Sipas njoftimit të Policisë, është bërë...

Tentoi të vetëdigjet në mes të Durrësit, dalin DETAJE, 28 vjeçari para 2 javësh kishte…

Një 28 vjeçar nga qyteti i Durrësit tentoi t’i japë fund jetës duke u vetëdjegur pasditen e djeshme. Sipas informacioneve,...

Foto: Kush është punonjësi i Ujësjellësit që i vuri flakën vetes sot në Sarandë

Një 58-vjeçar nga Saranda i dha fund jetës duke u vetëdjegur në ashensorin e një pallati ditën e sotme në qytetin bregdetar. ...

Ngjarje e çuditshme: Personi misterioz i përfshirë nga flakët sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë (Video)

Një ngjarje e mistershme është kapur në kamera në rrugët e Nju Jorkut në SHBA. Bëhet fjalë për një person që...

Elbasan, 67-vjeçari i vë flakën vetes në kushte depresioni, rëndë në spital

Ka lyer trupin me benzinë dhe i ka vënë flakën vetes. Të afërmit e kanë gjetur në flakë dhe janë përpjekur ta shpëtojnë. ...

Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person

Një person i ka vënë flakën vetes pasi është spërkatur me benzinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lagjen 4 të...

Lajmet e fundit