Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetedeklarimi

Dekriminalizimi: Dënohet zyrtari i Ministrisë së Energjisë

Një zyrtar i Ministrisë së Energjisë dhe Industrisë është shpallur fajtor nga Gjykata e Tiranës për deklarim të rremë në formularin e dekriminalizimit. ...

Balla: Dil Sali trego pse ke ndryshuar ditëlindjen. Ose do ta sqaroj unë nesër

Plotësimi i formularëve të vetëdeklarimit ka shkaktuar një reaksion akzuash mes dy kampeve politike në vend. Në rrjete sociale, emisione apo deklarata për media,...

Birn: 66 këshilltarë bashkiakë të dënuar për vrasje, drogë, kontrabandë, falsifikim dokumentesh

Formularët e vetëdeklarimit të të shkuarës penale të afro 1600 anëtarëve të këshilleve bashkiake në Shqipëri të para nga BIRN tregojnë se shumica dërrmuese...

40 deputetë dhe 9 ministra nuk kanë dorëzuar ende formularin e dekriminalizimit

40 deputetë, 9 ministra dhe 27 kryetarë bashkie nuk e kanë dorëzuar ende formularin e dekriminalizimit, njofton Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve përmes një deklarate...

Lajmet e fundit