Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetedeklarim

Ndalohet qarkullimi i makinave private, por ja ku mund të aplikohet dhe plotësohet formularin për të ‘Vetëdeklaruar lëvizjen me automjet’

Qytetarët që duan të lëvizin me automjetet e tyre private në oraret e lejuara nga qeveria do të duhet të bëjnë deklarimin e tyre...

Lajmet e fundit