Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veshtiresia ne frymemarrje

Protestuesit hedhin sërish koktej molotov, vështirësi në frymëmarrje për Bashën dhe Berishën nga gazi lotsjellës

Protestuesit sapo kanë hedhur sërish koktej molotov në drejtim të lulishtes pas Kryeministrisë. Shumica e atyre që gjuajnë janë djem të...

Lajmet e fundit