Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
51 %
1.5kmh
75 %
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

veshje

“Kam 12 vite që vesh funde”, Robert Aliaj: Dua të shkëputem nga llumi, s’kam respekt për njerëzit pa stil

Robert Aliaj ka komentuar sot trendin më të fundit të burrave të famshëm, të cilët janë shfaqur në publik të veshur me funde ose...

Mori vëmendjen me veshjen në funeralin e Mbretëreshës, aktorja shqiptare “nxjerr zbuluar” Meghan Markle: Më kopjoi mua

Veshja e Meghan Markle në funerin e Mbretëreshës Elizabeth II mori vënendjen e madhe të mediave. Ajo u shfaq me një fustan të zi të...

Si të visheni gjatë verës në zyrë, kombinimet e freskëta për të shmangur vapën  

Temperaturat e lartë në verë dhe vapa krijojnë një ambient aspak komod në zyrë. Në këtë rast nevojitet një veshje e lehtë, e rehatshme...

“E kryqëzuan” për veshjen në Kuvend, Adriana Matoshi ka dy fjalë për kritikët: Jam artiste!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës iu është përgjigjur kriktikave për veshjen e saj, me të ciln u paraqit sot në seancën plenare, ku u...

Me tuta e atlete sportive, Ervin Salianji habit me veshjen në mbledhjen e Kryesisë së PD, dyert e selisë i hap me këmbë (FOTO)

Mbrëmjen e sotme po zhvillohet mbledhje e Kryesisë në Partinë Demokratike. Përpos debateve, ajo që ka rënë në sy ka qenë edhe veshja e “çuditshme”...

“U ndjeva e turpëruar”, shkoi për të vizituar Vatikanin, modelen e përzënë për shkak të veshjes (FOTO)

Modelja Juju Vieira, me origjinë nga Brazili, bëri një vizitë në bazilikën e Shën Pjetrit në qytetin e shenjtë të Romës me 30 janar,...

Deputetet “fashion” edhe në ditë me shi, ja si u veshën ato sot në Kuvend

Ndonëse kjo e enjte është një ditë me shi dhe erë të fortë, deptuetet e Kuvendit tonë nuk kanë lënë anash pamjen e tyre. Të...

Sekuestrohen 1 mln euro veshje kotrabandë, bllokohen 5 magazina në Tiranë, 6 të arrestuar! Kontrolle edhe për drogë e armë

Gjatë një operacioni të zhvilluar në Trianë policia ka zbuluar 5 magazina industriale të cilat merreshin me kontrabandë mashallash tekstile, duke imituar logot e...

Edhe në pandemi, shqiptarët i rritën shpenzimet për veshje e këpucë, të vetmit në Europë

Ndonëse 2020-a ishte një vit pandemik dhe për disa muaj vendi ishte pothuajse tërësisht i mbyllur e më pas shumë punuan online, sërish shpenzimet...

S’u ndodh veç femrave, por dhe meshkujve, kur dy politikanë të lartë bëjnë “xing” me një kostum (FOTO)

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri do ketë qeshur me vete mëngjesin e sotëm kur në ish-kombinatin e drurit në elbasan ka parë...


Lajmet e fundit