Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veshje tradicionale

E ëma e Dua Lipës publikon FOTO-n e rrallë me veshjen tradicionale shqiptare

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Anesa Lipa është aështë bërë shumë e njohur për të gjithë.  Ajo...

Me veshje popullore shqiptare, gruaja e futbollistit të njohur i mahnit të gjithë (FOTO)

Leonita Lekaj, bashkëshortja e futbollistit shqiptar në kombëtaren e Zvicrës Granit Xhaka ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Kjo për shkak të mbështetjes...

Mashtrimi grek me fustanellën shqiptare

Nga Auron Tare Krejt rastësisht më ra në dorë një botim lukzos i përgatitur me shumë kujdes dhe publikuar në emër...

Nëna kineze e vesh vajzën me kostum tradicional shqiptar, ja për çfarë arsye të lezetshme (Foto)

Një nënë në Kinë ka postuar fotografinë e vajzës së saj veshur me kostum tradicional shqiptar, dhe nuk ka gjë që do j’ua bëjë...

Lajmet e fundit