Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veshje popullore

Nëna kineze e vesh vajzën me kostum tradicional shqiptar, ja për çfarë arsye të lezetshme (Foto)

Një nënë në Kinë ka postuar fotografinë e vajzës së saj veshur me kostum tradicional shqiptar, dhe nuk ka gjë që do j’ua bëjë...

Lajmet e fundit