Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veshja me atlete

Moda e atleteve, zbulohet deputeti që “kopjon” sitlin origjinal të Ramës

Veshja e kryeministrit Edi Rama në shumë aktivitete kombëtare dhe ndërkombëtare me atlete ka shkaktuar një debat të gjerë në Shqipëri. ...

Lajmet e fundit