Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veshja e Edi Rames

…Për atletet e Edi Ramës dhe veshjen e politikës shqiptare!

Nga Endrit Hoxhaj* (Leksion për stinën e re parlamentare) Vjesha e politikanëve ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga opinioni publik...

Le të na “turpërojnë” të gjithë si Edi Rama me veshjen, se ua kemi fal!

Nga Arbana Xharra Edi Rama, ka zgjedhur metodën e tij për të qenë në qendër të vëmendjes, duke mos shkelë asnjë ligj dhe duke...

Lajmet e fundit