Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veselit

Akuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, reagon organizata për të drejtat e njeriut: Hap pozitiv për drejtësinë

Organizata për të drejtat e njeriut, Human Rights Watch (HRW) ka reaguar në lidhje me akuzat e ngritura nga zyra e Prokurorit të Specializuar...

Lajmet e fundit