Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Veseli

PËRTEJ TENSIONEVE/ Hashim Thaçi ka sebep: Rama, Haradinaj, Veseli, Pacolli e Limaj i shkojnë mysafirë në shtëpi

Nata e së dielës i ka bërë bashkë në një tavolinë liderët e Kosovës dhe kryeministrin Edi Rama. Presidenti i...

Taksa për Serbinë, Veseli dhe Haradinaj takojnë sot ambasadorin amerikan

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, dhe kryeministri Ramush Haradinaj do të takohen sot me ambasadorin amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett. ...

Kadri Veseli: Çfarë i thashë Haradinajt kur vendosi taksën për Serbinë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se taksa e vendosur për produktet nga Serbia dhe Bosnja, ka qenë vendim i një...

Veseli konfirmon datën: Kosova me ushtri më 14 dhjetor

Më 14 dhjetor Kosova do të ketë ushtrinë e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i Kuvendit Kadri Veseli. 'Më...

Bushati ‘shënon’ një pikë në koshin e Veselit

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati pas takimit me kryeparlamentarin Kadri Veseli ka shfrytëzuar zyrën e këtij të fundit për t’u shtensionuar nga agjenda e...

Deklarat e Veselit, reagon Thaçi i prerë: Do korrigjojmë kufijtë

Reagon menjëherë presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas deklaratave të kryeparlamentarit Kadri Veseli. Thaçi shprehet i vendosur për korrigjimin e...

Deklarata e fortë e Veselit: Kosova do hyjë në OKB me kufijtë e Pavarësisë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka reaguar rreth debateve të sa i përket dialogut Kosovë-Serbi...

Frederik Veseli reagon për herë të parë për humbjen ndaj Francës

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Frederik Veseli ka reaguar për herë të parë për humbjen 2-0 ndaj Francës mbrëmjen e djeshme. Veseli ka postuar një...

Kika për Veselin: Është homoseksual. Reagon fituesi i Big Brother

Ish banori i Big Brother Albania, Kreshnik Husaj ka reaguar pas aderimit të Vesel Kurtishajt në PDK. Veseli, fituesi i edicionit të fundit të...

Lajmet e fundit