Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veseli fton VV dhe Listën Serbe të reflektojnë: Votoni pro demarkacionit

Veseli fton VV dhe Listën Serbe të reflektojnë: Votoni pro demarkacionit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli sqaroi konsensusin e arritur mes  partive sa i përket ratifikimit të marrëveshjes për demarkacion me Malin e...

Lajmet e fundit