Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vesel Kurtishaj

‘Jetoj me nënën dhe gruan e parë të babait’, ish-banori i ‘Big Brother’ rrëfehet si kurrë më parë

Vesel Kurtishaj është një nga ish-banorët e Big Brother që vazhdon të jetë aktiv në media, ndonëse ky program po bën vite që ka...

Klaudia Pepa në shtrat pa të brendshme, ‘tërbohet’ fituesi i Big Brother, ja çfarë bën (FOTO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa është padyshim një nga vajzat më të komentuara të showbizzi-t shqiptar. Ndarja e saj nga koreografi Albi Nako bëri...

Aksidentohet ish-banori i Big Brother, detyrohet të operohet urgjentisht

Ai është njëri prej banorëve më të pëlqyer të shtëpisë më të famshme shqiptare, i cili doli edhe fitimtar në edicionin që konkurroi, po...

Vesel Kurtishaj ‘thumbon’ produksionin: Me lekët e “Big Brother 8” bleva BB9

Ish-fituesi i ‘Big Brother’ ka “thumbuar’ produksionin e “Big Brother” për shkak të një lapsusi të bërë në faqen zyrtare të “Big Brother”, ku...

Kika për Veselin: Është homoseksual. Reagon fituesi i Big Brother

Ish banori i Big Brother Albania, Kreshnik Husaj ka reaguar pas aderimit të Vesel Kurtishajt në PDK. Veseli, fituesi i edicionit të fundit të...

Veseli i Big Brother i bashkohet një partie politike

Fituesi i Big Brother 8 Albania, Vesel Kurtishaj, ka vendosur të angazhohet në politikën e Kosovës. Ai do të anëtarsohet ditën e...

Gjendja Civle nxjerr ‘certifikatë vdekjeje’ për fituesin e Big Brother, Vesel Kurtishajn

Ka shkuar për të tërhequr një certifikatë lindjeje, por fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Vesel Kurtishaj është befasuar kur ka...

Veseli i “BB8” shpërthen ndaj fansave: Mjaft më me këto veprime

Fituesi i edicionit të 8 të Big Brother, Vesel Kurtishaj ka reaguar ashpër ndaj veprimeve të disa prej fansave të tij, të cilët mundohen...

Lajmet e fundit