Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vese

Meta takim me Bujar Spahiun: Të mbahen të rinjtë larg veseve, drogës dhe kriminalitetit

Presidenti Ilir Meta ka mbajtur një takim me kryetarin e Komunitetit Mysliman Shqiptar, Bujar Spahiun, të cilin e ka përgëzuar për marrjen e këtij...

Blogerja angleze rendit “veset” e shqiptarëve: Është normale të keni 1 apo 5 armë

Blogerja angleze, Alice Ophelia Taylor, e cial jeton në Shqipëri, i kushton një artikull vendit tonë, ku ironizon fenomene të ndryshme qe ka vënë...

Lajmet e fundit