Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vesa luma

‘Sikur të ishe me ne..’, Vesa Luma bën dedikimin e ndjerë për të atin, këngëtarja: Koha shëron plagët, s’paska lidhje me realitetin

Këngëtaren Vesa Luma herë pas herë e shohim të bëjë dedikime prekëse për të atin, i cili ka ndëruar jetë pak vite më parë....

Me komente dhe mesazhe raciste, serbët ‘zgjojnë’ nga gjumi Vesa Lumën, ja si i përgjigjet këngëtarja (FOTO)

Çfarë zgjimi për Vesa Lumën! Këngëtarja është ngritur këtë mëngjes ndryshe nga ditët e tjera, teksa ka parë që serbët i janë vërsulur në...

Djali i tyre feston ditëlindjen, Vesa Luma dhe Big Basta bëjnë urimet më të ëmbla

Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku shpesh...

Big Basta surprizon Vesën në mënyrën më të veçantë: Do të martoheshe për herë të dytë me mua? (LETRA)

Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku shpesh...

‘Bëmë baba të të ngjaj’, çuni i Big Bastës repon si i ati (VIDEO)

Djali i këngëtarëve Big Basta dhe Vesa Luma, mesa duket ka trashëguar talentin e prindërve të tij, e sidomos të të atit, pasi Basta...

‘Do var veten’, pas videos prekëse të 9-vjeçarit australian, Vesa Luma tregon si e kanë bullizuar në fillore

Një video e shpërndarë nga nëna e tij, ku shihej 9-vjeçari austrialian Quaden Bayles të qante e të kërkonte një litar për të varë...

Njerëzimi po ‘varros’ planetin Tokë! Këngëtarja e njohur shqiptare jep mesazhin emocionues: I kërkoj falje djalit tim dhe brezave të ardhshëm për INJORANCËN (FOTO)

Artistja e njohur shqiptare Vesa Luma reagoi e dëshpëruar pas lajmit se zjarret masive po shkatërrojnë Pyllin e Amazonës në Brazil. ...

Vesa Luma rrëfim të sinqertë, trishton fansat me LAJMIN: Ju kërkoj falje, por s’kam frymëzim për muzikë

Pas tre vitesh mungesë, këngëtarja e njohur Vesa Luma u rikthye në tregun muzikor me një bashkëpunim. Ajo publikoi këngën "Spaska...

Babai përdhunoi vajzën tre vite rresht, shpërthen Vesa Luma: Denoncojini kudo këto monstra

Duke marrë shkas nga denoncimi tejet i rëndë që publikoi mbrëmë emisioni 'Fiks Fare', ku një vajzë 18-vjeçare rrëfente abuzimin seksual për tre vite...

Big Basta e Vesa Luma te ‘Sita’ me djalin, shijojnë ‘street food-in’ e Tiranës

Këngëtari i njohur Big Basta së bashku me bashkëshorten Vesën dhe djalin e tyre Lian ndodhen në Tiranë ku janë fotografuar në një ambient...

Lajmet e fundit