Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vervimi

Ja pse nuk duhet ta shikoni kurrë ekranin e telefonit natën dhe me një sy mbyllur

Të gjithë thuajse e kanë bërë të paktën një herë; të shtrihen në krevat me dritën fikur ndërsa përpara fytyrës mbajnë ekranin e ndritshëm...

Lajmet e fundit