Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vertetime per azil

Denoncimi i Fiksit, vjen reagimi i menjëhershëm i Policisë së Shtetit: Pezullim nga detyra dhe hetim inspektorit

Pas transmetimit të emisionit investigativ "Fiks Fare" ku shfaqej nje punonjës policie i Komisariatit të Policise nr. 1 në Tiranë,  i dyshuar për shkelje...

Fiks Fare denoncon rastin flagrant, skandali i inspektorit të komisariatit

“Fiks Fare” do të sjellë sot dhe nesër një skandal që ndodh në Policinë e Shtetit shqiptar. “Fiks Fare” do të...

Lajmet e fundit