Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vertebral Body Tethering

‘Vertebral Body Tethering’, teknika më moderne që korrigjon skoliozën te fëmijët pa penguar zhvillimin e shpinës dhe kraharorit

Prof. Dr. Kamil Cagri Kose/ Klinika Ortoshpine   Trajtimi i Skoliozës në moshë të vogël me teknikën më të re të...

Lajmet e fundit