Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vershon ne shesh

Kryemadhi e revoltuar vërshon në shesh, zbraz inatin ndaj grave të PS-së

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rrëmbyer mikrofonin dhe e revoltuar ka dalë në shesh duke bërtitur. Në gjendje tejet të...

Lajmet e fundit