Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

versace

Bluza që acaroi Kinën, Versace kërkon falje publikisht: Ndaluam shitjen…

Marka luksoze Versace ka kërkuar falje pasi një imazh në njërën prej bluzave të saj janë paraqitur Hong Kong-u dhe Macau si ishin territore...

Shifra marramendëse, sa ka kushtuar kostumi ‘Versaçe’ i vajzës së Mozzikut dhe Loredanës

Që prej ardhjes në jetë të vajzës së tyre, çifti i njohur i reperave  Loredana dhe Mozzik kanë postuar vazhdimisht  fotot e vogëlushes së...

Versaçe bën kthesën e papritur, zbuloni nga çfarë heq dorë përfundimisht

Fashionistja Donatella Versaçe, bën kthesën e papritur në modë, duke hequr dorë nga përdorimi i lëkurës së kafshëve për produktet që prodhon. Donatella...

“Sot mbush 30 e tëri, vëri, bëri…”, Riselda Sejdia ka ditëlindjen dhe poston një video që do ju lërë pa mend

Riselda Sejdia ka sot ditëlindjen dhe në kuadër të kësaj ka postuar një video të pazakontë humori. “Eja mblidhuni këtu këtu.....

Lajmet e fundit