Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vermoshi

Bora bllokon Vermoshin, OSHEE dhe banorët e zonës riparojnë linjat e dëmtuara elektrike

Në Lëpushë, pranë Vermoshit (Shkodër), elektriçistët e OSHEE kanë bashkuar forcat me banorët e zonës, për të riparuar linjat e dëmtuara nga dëbora.  ...

Lajmet e fundit