Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

verke velaj

Vrau GRUAN dhe e mbajti fshehur për 1 vit, 75-vjeçari i habitur: Avokatja?!!

Namik Velaj, 75 vjeçari banues në Patos i cili akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Verke Velaj në janar të vitit 2017 është...

Detaje shokuese, ja si e fshehu fieraku vrasjen e gruas (Shalli që s’lejoi t’i preknin dhe Prokurori që zbuloi gjithçka)

Zbardhet pas një viti se si autori Namik Velaj arriti të fshihte faktin që kishte vrarë të shoqen Verke Velaj në janar të vitin...

U trajtua si vdekje natyrale, policia zbardh vrasjen shokuese të gruas në Fier, ARRESTOHET i shoqi, procedohet MJEKU I URGJENCËS (EMRI- DETAJE)

U trajtua si vdekje natyrale por policia ka zbuluar se gruaja Verke Velaj është vrarë nga i shoqi. Ngjarja ka ndodhur...

Lajmet e fundit