Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Verjon Menaj

I kërkuan lejen e daljes por 41-vjeçari iku me vrap! Policët e Durrësit e kapin dhe zbulojnë faktin ‘FUNDOSËS’ (EMRI)

Një 41-vjeçar në Durrës është ndalur rastësisht nga efektivët e policisë teksa shëtiste pa lejen për dalje. Mirëpo, 41-vjeçari Verjon Menaj,...

Lajmet e fundit