Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Verizon

Yahoo do të blihet për 5 miliard dollarë

Operatori mobil amerikan "Verizon Communications", njoftoi se do ti blejë aksionet dhe biznesin e reklamave të "Yahoo"-s për 5 miliardë dollar. Sipas lajmit të...

Lajmet e fundit