Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

verifikohen

Deklarata e fortë: Pas Rakipit dhe Rehovicës, po verifikohen edhe 5 deputetë të tjerë të Kuvendit (VIDEO)

Pas heqjes së mandatit të deputetit për Aqif Rakipin e PDIU dhe Gledion Rehovicës së LSI nga Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve për shkak të...

Lajmet e fundit