Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

verifikimi

Mbledhja e Grupit Parlamentar të PS, Balla: Kërkojmë verifikimin e politikanëve për bashkëpunim me Sigurimin e Shtetit

Taulant Balla, kreu i Grupit Parlamentar të PS në Kuvend, ka dhënë detaje nga mbledhja e mbajtur sot me deputetët socialistë. Ai tregoi për...

Zbulimi i 4 mijë objekteve të trashëgimisë kulturore, reagon Ministria e Kulturës: Do i verifikojmë të gjitha, nuk dihet nëse janë të vjedhura apo...

Ministria e Kulturës ka reaguar pas zbulimit të 4 mijë objekteve të trashëgimisë kulturore në një banesë në Tiranë, teksa u arrestua edhe pronari...

Kandidati i Berishës i përgjigjet PD, Elton Bano: Kam pasur leje në Angli deri në vitin 2010, NUK jam dënuar kurrë! (Deklarata për fëmijën...

Elton Bano, kandidat i Sali Berishës për Bashkinë e Lushnjes i përgjigjet Partisë Demokratike, e cila sot depozitoi kërkesë për verifikimin e tij. Sipas...

Plagosje e rëndë me dashje, goditje për shkak të detyrës dhe kallëzim i rremë; Prokuroria e Përgjithshme nxjerr TË DHËNAT e Tom Doshit

Prokuroria e Përgjithshme ka përfunduar procesin e verifikimit për politikanin dhe biznesmenin Tom Doshi. Ky proces nisi për shkak të kandidimit të tij në...

Prokuroria e Përgjithshme VERIFIKON Tom Doshin, i përgjigjet KQZ-së, të dhëna japin dhe Ambasada e SHBA dhe Interpoli

Prokuroria e Përgjithshme përfundon procesin e verifikimit për politikanin dhe biznesmenin Tom Doshi. Ky i fundit dha dorëheqjen nga mandati pas zgjedhjeve të 25...

77 vjeçari u plagos nga RENEA, SHÇBA nis verifikimet

SHÇBA ka nisur verifikimet pas plagosjes së 77-vjeçarit Haxhi Lika në Lushnje. I moshuari mbeti i plagosur në shtëpinë e tij gjatë një aksioni...

Lajmet e fundit