Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Verifikimi elektronik

“Verifikimi elektronik për herë të parë në Shqipëri”, Celibashi: Pajisja verifikon dhe pengon votimin e dyfishtë

Kreu i Komisioner Shtetëror të Zgjedhjeve (KQZ) Ilirjan Celibashi thotë se për herë të parë në Shqipëri do të zbatohet votimi elektronik në zgjedhjet...

Lajmet e fundit