Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

veri i kosoves

Gjendja në veri të Kosovës i kthehet normalitetit, vijon qarkullimi në pikave kufitare Jarinje dhe Bërnjak

Situata i është kthyer normalitetit në veri të Kosovës, kështu ka njoftuar policia. Policia njoftoi se rrugët në drejtim të pikave kufitare Jarinje dhe...

Lajmet e fundit