Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vergo

Lidhi 178 kontrata qiraje për 99 vjet, kallëzohet në Prokurori ish kryetari i Komunës (Detaje)

Ish kryetari i Komunës Vergo në Delvinë është kallëzuar në Prokurori nga Kontrolli i Lartë i Shtetit pas auditimit në Bashkinë Delvinë dhe ish...

Lajmet e fundit