Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

verejtje

Rama pret kryeministrat e Ballkanit në Durrës, i bën ‘vërejtje’ Haradinajt për veshjen (VIDEO)

Para pak çastesh kryeministri Edi Rama ka pritur udhëheqësit e Ballkanit në ambientet e vilave qeveritare në Durrës. Ajo që ra...

Dikur një ekip, sot Gent Zenelaj ka një vërejtje për Ermal Mamaqin

Gentjan Zenelaj u bë i njohur për publikun me pjesmarrjen në “Portokalli” dhe më pas te “Apartamenti 2XL”, ku ishin një skuadër me Ermal...

Lajmet e fundit