Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

verefikim

Verifikim për abuzimet me tenderat të ministria e Drejtësisë, REAGON Ylli Manjani

Reagon ish-minsitri i Drejtësisë Ylli Manjani pasi prokuroria ka nisur verifikimi ndaj tij dhe Petrit Vasilit. Sot 4 ish-funksionarë të...

Lajmet e fundit