Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vere e nxhete

Një lajm i mirë për të gjithë, shirat do të fillojnë që në gusht

Situata e temperatuarve të larta dhe një kohë e gjatë pa rreshje tashmë ka  kaluar nga një situatë e bezdisshmë në një shqetësim të...

Lajmet e fundit