Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vere 2020

Gazetarja e njohur shqiptare tërbon plazhin me të pasmet bombastike dhe shkruan: Vitaminë 3 P (FOTO)

Padyshim një nga emrat më të guximshëm të ekranit televiziv. Është fjala për moderatoren e njohur Dajana Shabani. Ajo është shfaqur...

Lajmet e fundit