Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vera Grabocka

U përfol për qejfmbetje, Vera Grabocka reagon për Alketa Vejsiun: Jam shumë e lumtur për ty

Vera Grabocka ka reaguar për herë të parë pas pjesëmarrjes së Alketa Vejsiut në Sanremo. Ndërkohë që në media përflitej se...

SHERRI i pathënë mes Alketa Vejsiut e Vera Grabockës në dhomat e zhveshjes për Festivalin e 58-të; A ka më nevojë Alketa për Ulkonjën...

Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu po kalojnë festa të ndara. Burime afër dy “mikeshave” e konfirmojnë këtë fakt për newsbomb.al, duke shtuar se edhe...

Zhurma për ‘tradhtinë’ mes Vera Grabockës e Alketa Vejsiut, gazetarja: Më vjen keq që askush s’po shkruan për lajmin më të bukur të Festivalit

Në rrjet po qarkullojnë shumë versione lidhur me rezultatin që shpalli fituese Arilena Arën në Festivalin e Këngës. Ndër të tjera...

Festivali i Këngës, Arian Çani ironizon Vera Grabockën: E shpëtoi fytyrën, ndryshe do ishte skandal…

Gazetari Arian Çani komenton fituesen e Festivalit të Këngës, dhe ironizon me zërat se vendi i parë ishte paracaktuar. Çani vlerëson...

Aleksandër Frangaj e pushoi nga puna, Vera Grabocka bën gjestin surprizues për  Rudina Xhungën

Gazetarja Rudina Xhunga, e ftuar në ‘My Living’ në Vizion Plus ka dhënë një intervistë ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim. ...

Pas ‘Faleminderit Vera!’, Alketa Vejsiu deklaratë të fortë: Nëse ndahemi, më mirë të vdes

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe regjisorja Vera Grabocka kanë bashkëpunuar prej vitesh për projekte të ndryshme televizive. Kjo ka bërë që të...

‘Më bëri për një lek!’, moderatorja tregon kritikën që i bëri Vera Grabocka për një rrip

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj e ftuar ‘Në Kurthin e Piter Pan’, në Tv Klan është përballur me pyetjet pikante të fëmijëve. ...

Feston ditëlindjen, Arilena Ara surprizon Vera Grabockën (VIDEO)

Sot për regjisoren e njohur shqiptare Vera Grabocka është një ditë e shënuar. Ajo feston ditëlindjen e saj. Ndonëse vitet ikin,...

Nata finale e ‘Dance With Me’, juria zëvendësohet nga personazhet më të ëmbël

Mbrëmjen e sotme është nata finale e spektaklit 'Dance With Me' dhe për këtë arsye Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu kanë menduar të bëjnë...

Aksidentohet Vera Grabocka, si është gjendja e regjisores

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e radhës e spektaklit ‘Dance with me’. Ndërkohë në media qarkulluan lajme se regjisorja Vera Grabocka ishte përfshirë në...

Lajmet e fundit