Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vera bregu

Një titull nderi dhe një mirënjohje për atleten shkodrane, Vera Bregu

Një nga sportistet më të njohura të brezit tim, një nga emrat më të spikatur të sportit të atletikës shqiptare dhe shkodrane në veçanti,...

Lajmet e fundit