Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vera bekteshi

U dënua nga Enver Hoxha, Vera Bekteshi rikthehet në Vilën ku ekzekutuan anëtarët e Byrosë Politike

Vera Bekteshi, shkrimtare vajza e gjeneral Sadik Bekteshit, që u dënua nga Enver Hoxha, rikthehet sot në ish Vilën ku familja Bekteshi kaloi një...

Shkrimtarja Vera Bekteshi: U martova 20 vjeçe që të ikja nga “Blloku”, aty ishte si “Big Brother”

Shkrimtarja Vera Bekteshi ka folur për jetën në Bllok në kohën e komizmit, dhe ajo është shprehur se jeta atje ka qenë e kontrolluar...

Lajmet e fundit