Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vera bardha

Ish kunata e Bleonës, motra e Gani Bardhës deklaratë të fortë për këngëtaren

Vera Bardha, motra e Gani Bardhës, ish bashkëshortit të Bleona Qeretit duket se vazhdon të ruajë të njëjtën simpati dhe dashuri për këngëtaren. ...

Lajmet e fundit