Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ver llapa

‘Bënë nekrofili me vdekjen e Enver Veselit’, Ilir Çumani: Fali zot se nuk dinë ç’thonë…Veri dhe Tirana ishin NJË

Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 66-vjeçari Enver Veseli, i njohur gjerësisht në kryeqytet si “Ver llapa”, për shkak të gjuhës...

Lulzim Basha përshëndetet me Ver Llapën, batuta për Ramën që i shkriu të gjithë së qeshuri (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dalë sot në rrugët e Tiranës ku është takuar me banorë të shumtë, të cilëve u ka...

Lajmet e fundit