Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veprinmtari kriminale

‘Forca e Ligjit’ godet në Lezhë, sekuestrohen 5.2 milionë euro dhe 7 apartamente

Në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit", janë sekuestruar rreth 5.2 mln euro llogari bankare dhe pasuri të paluajtshme të dy shtetasve, të dyshuara...

Lajmet e fundit