Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veprimi I FRIKSHËM që bëri Ridvan Zykaj pasi vrau 8 persona, FILMOI viktimat dhe ia dërgoi…

Veprimi I FRIKSHËM që bëri Ridvan Zykaj pasi vrau 8 persona, FILMOI viktimat dhe ia dërgoi…

Ridvan Zykaj menjëherë pas vrasjes së 8 personave nga fisi i tij, ka bërë një veprim të frikshëm. Burimet nga grupi...

Lajmet e fundit