Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vepra kriminale

Zbardhen një seri vjedhjesh, arrestohen 3 shtetas për një “lumë” veprash kriminale (EMRA-DETAJE)

Policia ka zbardhur një seri vjedhjesh të ndodhura në qytetin e Vlorës, si pasojë janë arrestuar 3 persona dhe është shpallur në kërkim një...

Lajmet e fundit