Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vepra antike

Trafikonte vepra antike, arrestohet në Kakavijë 31-vjeçari (Foto)

Policia Kufitare e Kakavijës ka arrestuar këtë të dielë një 31-vjeçar të cilit i janë gjetur një seri sendesh antike prej metali, argjendi e...

Sekuestrohet në Turqi pllaka më e shtrenjtë në botë

Një pllakë shumë e vjetër dhe e vlefshme është sekuestruar gjatë një operacioni nga Komanda Xhandarmërisë në krahinën Balikesir në provincat veriperëndimore qarkut Bandirma,...

Zbulohet monedha e rrallë nga koha e Perandorit Trajan

Një monedhë e rrallë ari rreth 2,000 vjeçare është zbuluar rastësisht në Izrael. Monedha është e periudhës së Perandorit romak Trajan por çuditërisht mbart...

Lajmet e fundit