Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veper penale

Ministrja Gjonaj: Jo amnisti personave të dënuar për këtë vepër penale

Gjatë vitit 2019 Ministria e Drejtësisë do të ngrejë 8 qendra në gjykata apo bashki ku do të ofrohet ndihmë juridike falas edhe për...

Kapen me armë pa leje, njëri prej tyre polic burgu, tjetri i arrestuar për rrëmbim personi (EMRAT)

Dy persona janë kapur pa leje, njëri dhe Mirald Meça 28 vjeç, polic në burgun e Tepelenës, ndërsa tjetri i arrestuar më parë për...

Lajmet e fundit