Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veonese

KLSH: Rekord vonese nga presidenti dhe Kuvendi për zgjedhjen e kryetarit

Të gjithë akuzojnë të gjithë për korrupsion, por Shqipëria jo vetëm ende nuk ka Gjykatë Kushtetuese dhe Gjykatë të Lartë funksionale, por tashmë as...

Lajmet e fundit