Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ventura

Dalin formacionet zyrtare, surpriza dhe rikthime të bujshme, Italia e gjitha në sulm

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Italisë për përballjen e “Loro Boriçit” mbrëmjen e sotme. Trajneri i kombëtares "kuq...

Lajmet e fundit