Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ventilatori

E kemi drejtuar gabim ventilatorin gjithë kohës, ja si të freskoheni gjatë natës

Teksa temperaturat po rriten gjithnjë e më shumë këtë korrik dhe vala e nxehtë pritet të vijojë edhe gjatë gushtit, njerëzit mendojnë si të...

Lajmet e fundit