Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Venezuela prej 3 ditësh në errësirë, presidenti jolegjitim Maduro akuza SHBA dhe opozitës

Venezuela prej 3 ditësh në errësirë, presidenti jolegjitim Maduro akuza SHBA dhe opozitës

Prej 3 ditësh Venezuela ndodhet në terr masiv si pasojë e defekteve në impiantin kryesor hidroenergjitik të vendit. Spitalet dhe qendrat...

Lajmet e fundit