Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

venezia

Arrestohen 4 beznesmenë në Venezia të Italisë, iu sekuestrohen miliona euro pasuri

Katër biznesmenë shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet italiane me akuzën se shfrytëzonin punonjësit e tyre. Sipas mediave vendase ata janë Elvisa dhe Gëzim Hasaj,...

Lajmet e fundit